Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Kg |
| Product Type | Sheet |
| Alloy Grade | 6063 |
| Temper | T4 |
| Application | Door, Window |
| Surface Finish | Mill Finish |
| Length | 3 m |
| Color | Silver |
| Thickness | 2 mm |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Kg |
| Product Type | Raw Material |
| Alloy Grade | 6061 |
| Temper | T4 |
| Application | Door, Window |
| Surface Finish | Mill Finish |
| Thickness | 2 mm |
| Feature | Anti Rust |